Promacto Hakkında

» hakkımızda

Sunutek Sunum Teknolojileri

Firmamız günümüzde hızlı bir gelişim gösteren projeksiyon cihazlarını, sunum sistemlerini , ev sinema sistemlerini, projeksiyon perdelerini , projeksiyon ekran filmlerini yakından takip ederek gelişen teknolojiyi en uygun fiyatlarla siz sayın müşterilerimize sunmak amacıyla kurulmuştur. Firmamız satış politikası sat ve dost ol prensibi üstüne kurulmuştur. Müşteri memmuniyeti tek ve en önemli düsturumuzdur. Bu nedenle firmamız gelişen bu sektörde kalite ve garantiye önem vererek ön plana çıkmaktadır. Türkiyede 2 yıl garantili olarak satılan TEK ürün olma özelliğine sahiptir.Ürünlerimizin tamamı PROMACTO markası altında satılmaktadır. Amacımız çok kısa bir süre içerisinde PROMACTO markasını en güvenilir markalar seviyesine taşıyabilmektir. Firmamız siz sayın müşterilerimizin projeksiyon cihazları ve aksesuarları konusunda ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Ürünlerimizi kullanarak bize duyduğunuz güven ve itimattan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

  Şirket Vizyonu

 Şirketimiz, sunum teknolojileri konusunda sektörün öncü kuruluşlarından biri olmak amacıyla sektörü çok yakından takip etmeyi ve sektördeki yenilikleri çok kısa süre içerisinde siz sayın müşterilerimize yansıtmayı, kendisi açısından en önemli vizyon olarak görmektedir.

 Şirket Sorumluluğu

Şirketimiz, siz sayın müşterilerimizin güvenine layık olarak sektördeki yerini hızlı  adımlarla almaya başlamıştır. Bize  duyduğunuz bu güvene layık  olmaya  çalışmak en büyük  emelimizdir. Bu  nedenle firmamız  sattığı ürünlerde  lamba dahil iki  yıl  garanti veren  sektördeki tek  firma  olma özelliğini  taşımaya  devam  edeceğini siz  kıymetli  müşterilerimize taahhüt  etmekten  büyük gurur  duymaktadır.

  

Şirketimiz, sektördeki yeni gelişmeleri sürekli olarak takip etmesiyle, bir yıl  geçmeden PRO X06 modelini  yenilemiş ve siz  sayın  müşterilerimize yeni  modelimiz  PRO X08'i Ağustos 2011  tarihinden  itibaren sunma  gururunu  yaşamıştır.2012 yılının  aralı  ayından  itibaren de üçüncü  modeli olan  PRO X02 modelini  Türk  kullanıcısının beğenisine  sunmuştur.Amacımız her yıl başka  gelişmiş bir modelle LED LCOS,   DLP  teknolojiyi müşterilerimizin  beğenisine sunmaya devam  etmektir.

 

 

 

 

 

 

 

Bu çerçevede 2013 yılında PRO X09, 2014 yılında PRO X10(Android), 2015 yılında PRO X11, PRO X12 ve PRO X14 modellerini Türk kullanıcısının beğenisine sunmutur.

   Promacto ile iyi seyirler.