Promacto Pro X12

»Promacto Pro X12

 

Genel Özellikler

-
-
"1000 Ansilümen LED Işık Gücü..."
Promacto Pro X12
0,90 kg ağırlığında, 1000 ansilümen ışık gücüne sahip yeni nesil Promacto Pro X12 projeksiyonlar küçük boytlarına rağmen tüm teknolojik nimetleri bir arada size sunmaktadır. Ev, ofis ve eğitim kurumlarında projeksiyon cihazı kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz herşey düşünülerek tasarlanmış olan Promacto Pro X12 cihazı ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur.
 
"10.400 mAh Şarj Edilebilir Dahili Batarya..."
Dahili Batarya
Promacto Pro X12 sahip olduğu 10.400 mAh kapasitesinde ki şarj edilebilir dahili bataryası ile elektriğe ihtiyaç duymadan 2 saate kadar görüntü aktarımı sağlamaktadır. Bu sayede kısa sunumlarınız da elektrik kablosuna ihtiyaç duymadan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil kullanımlarda, tatilde, piknikte, kampta kısacası açık alanlarda kullanabilmenize imkan vermektedir. Bu özellik itibariyle Promacto Pro X12 sadece bir projeksiyon cihazı değil size her ortamda eşlik edebilen bir arkadaştır.
 
-
-
"Android 4.4 İşletim Sistemi..."
Android Projeksiyon
Promacto Pro X12 yeni nesil android 4.4 versiyona sahip bir projeksiyon cihazıdır. 1 Ghz'lik 4 çekirdekli merkez işlemcisi ve Mali-450 4 çekirdekli grafik işlemcisi ile yüksek çözünürlüklü görüntüleri çok rahat çalıştırabilmektedir. H.265 kodek paketi ile de güncel teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ayrıca Android 4.4 işletim sistemi sayesinde Google Play Store'a girerek tüm yeni nesil uygulamaları indirip kullanabileceğiniz bu cihaz ile bir tablet ya da akıllı telefon ile yapabileceğiniz hemen hemen herşeyi yapabilirsiniz.
 
"Hem 2.4 Ghz, Hem 5 Ghz WiFi Bağlantısı..."
Dual-Band WiFi
Promacto Pro X12 Dual-Band WiFi teknolojisi kullanılarak hem 2.4 Ghz, hem de 5 Ghz frekans aralığını kullanarak kablosuz internete bağlanabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede 2.4 Ghz frekans aralığını kullanan (kablosuz klavye mouse, telsiz telefon, mikrodalga fırın vb.) wireless cihazlarının işgaline uğramadan 5 Ghz frekans aralığı ile geniş bant aralığında internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Artık hiç bir kaynağa ihtiyaç duymadan kablosuz internet ile online film izleme kolaylığından vazgeçemeyeceğiniz bir projeksiyon cihazına sahip olacaksınız.
 
-
-
"Kablolu İnternet Bağlantısı Seçeneği..."
Ethernet Girişi

Promacto Pro X12 işyerleri ve okullardan gelen tavsiyeleri dikkate alarak çoklu kullanımda kablosuz internetin yetersiz kaldığı yerlerde de android işletim sisteminin ve online internet bağlantısının tüm kolaylıklarından fayda sağlayabilmeniz için üzerinde ethernet girişine de yer vermektedir. Bu sayede kablosuz internetin çekim gücünün düşük ve yetersiz olduğu yerlerde özellikle sabit kullanım alanlarında kablolu internet bağlantısı ile kesintisiz internet bağlantısı kullanabileceksiniz. Ethernet portu ile ayrıca yerel ağınız üzerinden paylaştığınız verilerinize de projeksiyon cihazınız üzerinden kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

 

 
"Kablosuz Hoparlörlere Kolay Bağlantı..."
Bluetooth 4.0
Promacto Pro X12 cihazında dahili Bluetooth 4.0 teknolojisi ile kablosuz hoparlörlerinize ses aktarabilirsiniz. Özellikle ev sineması ve mobil sunumlar da sıkça kullanmak isteyeceğiniz bu çözüm sizi kablo kalabalığı ve uğraşından kurtarmak için düşünülmüştür. Sadece birkereye mahsus hoparlör ve projeksiyon cihazını eşleştirmeniz yeterlidir. Daha sonraki kullanımlarınızda bluetooth fonksiyonu açık konumda olduğu sürece her açışınızda otomatik olarak eşleşecek ve kablosuz olarak Bluetooth hoparlörlerinizden ses alabileceksiniz. Bu sayede mobil kullanımlarınızda zaman kaybetmeden sunuma ya da kullanıma başlayabileceksiniz.
 
-
-
"Sunumda müthiş kolaylık..."
Kablosuz Klavye-Mouse Kullanım İmkanı

Promacto Pro X12 cihazı piyasada bulunan hemen hemen bütün kablosuz klavye ve mouse ürünlerini desteklemektedir. Evinizde, sunum ve prezentasyonlarda, gittiğiniz her yerde kablosuz klavye ve mouse kullanarak projeksiyon cihazınızı bir bilgisayara dönüştürebilirsiniz. İnternette dilediğiniz gibi sörf yapabilir, ofis dökümanlarınızı projeksiyon cihazınız üzerinden dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Word, Excel, PowerPoint sunum dosyalarınıza interaktif olarak girebilir, satırlarda değişiklik yapabilir, yaptığınız değişikliği dosyanıza kaydedebilirsiniz.. Promacto X serisi projeksiyon cihazlarıyla artık bilgisayara ihtiyacınız yok.

 
"1.2 Atım Oranına Sahip Yakın Atım Mercek..."
Kısa Mesafeden Geniş Ekran

Promacto Pro X12 sahip olduğu 1.2 atım oranına sahip özel merceği ile diğer projeksiyon cihazlarına göre daha kısa mesafelerden daha geniş ekran açabilmektedir. Gerçek cam mercek kullanan Promacto Pro X12 bu mercek sayesinde küçük odalarda dahi büyük ekranlar açarak sizlere projeksiyon kullanmanın ayrıcalıklarını tam anlamıyla vermektedir. Cam mercek kullanmasının diğer bir avantajı da mini projeksiyonlarda sık rastlanan netlik sorununa kesin bir çözüm sunmaktadır.

-
-
"Kablosuz Görüntü Aktarımı..."
Miracast Teknolojisi
Promacto Pro X12 cihazı aynı ağda bulunan android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletinizin ekranını kablosuz olarak aktarabilmeniz için Miracast alt yapısına sahiptir. Miracast teknolojisi ile projeksiyon cihazınızı akıllı telefon ya da tabletlerinize kablosuz ekran olarak kullanabileceksiniz. Sadece projeksiyon cihazınızın ayarlar menüsünde internet ayarlarına girerek Miracast'ı açık konuma getirmeniz ve telefon ya da tabletinizden eşleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede telefon ya da tabletinizin ekranını devasa büyüklüğe taşıyabilecek ve büyük ekranda kullanmanın keyfini yaşayabileceksiniz.
 
"İşletim Sisteminizin IOS Olması Bizim İçin Dert Değil..."
AirPlay Teknolojisi
Promacto Pro X12'in android tabanlı bir projeksiyon olması IOS kullanıcılarını unuttuğu anlamına gelmez. Özel yazılımı ile IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerden de görüntü aktarabilmek için AirPlay desteği sunmakta olan Promacto, versiyon farketmeksizin tüm IOS akıllı telefon ve tabletlerden kablosuz görüntü aktarabilmektedir. Resim, müzik, video gibi medya dosyalarınızı aktarabileceğiniz gibi AirPlay'in imkan verdiği YouTube ve Safari gibi uygulamalarında ekranlarınıda aktarabileceksiniz. Promacto Pro X12 ile günümüzde sunum yapmak için kurumsal şirketler tarafında sıkça kullanılan iPad'ler ile sunum yapmak çok daha kolay olacaktır.
-
-
-
"1280x800 Wide XGA Çözünürlük..."
Yüksek Çözünürlük

Promacto Pro X12 1280x800 yani HD çözünürlüğe sahiptir. Yüksek çözünürlüğü sayesinde ekran büyüsede görüntülerinizde piksellenme olmadan dev ekran seyredebilirsiniz. HD Ready olarak bilinen çözünürlüğü sayesinde Full HD görüntüleri sorunsuz oynatabilmekte olup, 20.000:1 dynamic kontrast oranı ile de keskin görüntüler sunmaktadır. Bu çözünürlük sayesinde internet üzerinden online izleyeceğiniz filmlerin çözünürlüklerini de otomatik olarak algılayan uygulamalarda da yüksek çözünürlüklü videolar izleyebilirsiniz.

 
"Active 3D, Side by Side, Top/Bottom..."
Active 3D Film Keyfi

Promacto Pro X12 daha önceki modellerde olduğu gibi Active 3D tüm filmleri direkt olarak oynatabilmektedir. İsterseniz USB'den, isterseniz diğer kaynaklardan ve yine isterseniz online olarak mevcut tüm 3D filmleri: Side by Side, Top/Bottom, BlueRay DVD

fonksiyonları ile seyredebilirsiniz. Otomatik 3D algılama fonksiyonu ile hiçbir ayar yapmanıza gerek olmadan kumandanız dan 3D tuşuna basmanız ve 3D gözlüğünüzü aktif hale getirmenizin yeterli olacağı bu pratik çözüm 3D film sevenler için büyük avantaj ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Artık 3D film seyretmek için üşenmeyecek ve tüm 3D filmleri seyredebileceksiniz.

 
-
-
"Surround 5.1 ve 7.1 Kanal Ses Desteği..."
SPDIF / Optik Ses Çıkışı

Promacto Pro X12 üzerinde bulundurduğu SPDIF çıkış sayesinde projeksiyon cihazından dijital ses alabilmenizi sağlamaktadır.LED projeksiyonlarda bir ilk olan bu özellik ile Promacto Pro X12 Optik ses çıkışını kullanarak 5.1 ve 7.1 surround ses çıkışı alabilmenizi sağlamaktadır. Ev sinemasında kullanacak olan kullanıcılar bu özellik sayesinde Dolby Digital desteği ve surround ses ile gerçek sinema deneyimini evlerinde yaşayabilecekler. Sinemanın tam manasıyla ev ortamına minimize edilmesini hedefleyen Promacto Pro X12 kullanıcalarına geniş kodek desteği sunan media playerına ilave Google Play Store ile dilediği media player uygulamayı kullanabilme özgürlüğüde sağlamaktadır.

"Android Akıllı Kumanda Uygulaması..."
Akıllı Kumanda
Promacto Pro X serisi için geliştirmiş olduğumuz Android Akıllı Kumanda uygulaması ile akkıllı telefon ve tabletlerinizi; kumanda, mouse, klavye ve oyun kolu olarak kullanabileceğiniz gibi, Çift Ekran özelliği ile projeksiyon cihazınızın ekranını minimize edip akıllı telefonunuzun ekranından kontrol edebileceksiniz. Ayrıca uygulamanın bulunduğu telefon ya da tablette bulunan dosları tek dokunuş ile projeksiyon cihazınızın ekranına aktarabilirsiniz. Projeksiyon cihazında kurulu bulunan uygulamalarında kısayollarının bulunduğu bu uygulama ile telefon ya da tabletinizden tek dokunuşla istediğiniz uygulamayı projeksiyon cihazınızda çalıştırabilirsiniz.
 
-
-
"Hem 2.0, Hem 3.0 USB Girişi..."
USB Girişleri

Promacto Pro X12 hem 2.0 hem de 3.0 USB girişine sahiptir. Gelişen teknolojinin artılarından biri olan USB 3.0 girişe sahip Türkiye'de ki ilk projeksiyon olan Promacto Pro X12 ile yeni nesil harici diskler ile yüksek çözünürlük filmlerinizi doğrudan ve takılma olmadan seyredebileceksiniz. Kablosuz klavye ve mouse gibi wireless alıcılı donanımlarınızıda kullanabileceğiniz Promacto Pro X12 kullanım kolaylığı açısından en zengin mini projeksiyon olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

"30.000 Saat Lamba Ömrü..."
LED Lamba
Promacto Pro X12 LED teknolojiye sahip lambası ile sizlere 30.000 saate kadar lamba ömrü sağlamaktadır. Bu sayede ısınma ve lamba bitecek korkusu olmadan uzun saatler kesintisiz kullanım imkanı sağlamaktadır. LED teknolojisinin bir diğer artısı ise düşük enerji tüketimi sağlamasıdır. Projeksiyon cihazlarında geleceğin lamba teknolojisi olarak öngörülen LED lambaların düşük enerji tüketimiyle verdiği yüksek parlaklık size sunumlarınızda ve ev sinemasında ciddi avantajlar sağlamaktadır.
 
-
GİRİŞ KAYNAKLARI
 
Promacto Pro X10 Giriş Kaynakları
 
Promacto Pro X12 sahip olduğu giriş ve çıkış kaynakları ile tüm mini projeksiyonlardan önce bir teknoloji sunmaktadır. Üzerinde 1 adet Micro SD kart girişi, 1 adet USB 2.0 girişi, 1 adet USB 3.0 girişi, 1 adet VGA girişi, 1 adet HDMI girişi, 1 adet SPDIF (Optik Ses) çıkışı, 1 adet ETHERNET girişi, 1 adet AV girişi ve 1 adet 3.5mm Stereo Jack çıkışı bulunan Promacto Pro X12 19 V - 3.42 A 'lik bir adaptör ile çalışmaktadır.
 
 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 Teknoloji  DLP 0,45"DMD
 3D Özellikleri  Active 3D, Side by Side, Top Bottom, BlueRay 3D Flash Bellekten direkt.

 Android

 Özellikleri

 Android 4.4 version, CPU: Cortex-A9 Quad Core 1 Ghz, GPU: Quad Core, RAM: DDR3 1 GB,

 ROM: 1+4 GB TF

 Wifi Özellikleri

 Dual-Band (2.4 / 5 Ghz) 802, 11 b/g/n/ac 10/100 Mbps Kablosuz internet bağlantısı,

 Kablosuz klavye, Kablosuz mouse, Bluetooth hoparlör bağlantı imkanı

 Doğal Çözünürlük  1280 x 800 Wide XGA

 Desteklenen

 Çözünürlük

 720P / 1080P
 Lamba Tipi  LED
 Lamba Ömrü  30.000 Saat

 Işık Gücü

 Parlaklık

 1000 Ansi lumens
 Kontrast Oranı  20.000:1 dynamic
 Lens Büyütme  1.2
 Ekran Oranı  4:3 - 16:9 - 16:10

 Projeksiyon

 Özellikleri

 Ters Projeksiyon, Ön, Arka, Tavan

 Projeksiyon

 Ekran Genişliği

 100" - 2,45 m
 Offset  %100
 Keystone  Otomatik dijital keystone ve ayrıca Manuel +-40 derece
 Dahili Hoparlör  2W x 2
 Ses Çıkışı

 SPDIF / Optik ses çıkışı 5.1 ve 7.1 kanal desteği,

 3.5mm Stereo Jack çıkışı.

 Gövdedeki Butonlar  Dokunmatik Ekran Gövde Kumandası
 Uzaktan Kumanda  Var
 Gürültü Seviyesi  Parlak mod 30 db, ekonomik mod 24 db.
 Dahili Pil

 10.400 mAh defalarca şarj edilebilir dahili lityum iyon batarya ile 2 saate kadar görüntü aktarımı.

 Girişler  HDMI  A tipi - 1.4 Versiyon , 480P, 720P, 1080P desteği.
 VGA  15 Pinli D-Tipi arayüz
 AV  3,5 mm ses ve görüntü 3'lü oynatıcı arayüzü, PAL/NTSC desteği.
 USB

 1 x USB 3.0, A-Tipi arayüz, Dosya sistem formatları; FAT32, FAT, NTFS.

 1 x USB 2.0, A-Tipi arayüz, Dosya sistem formatları; FAT32, FAT, NTFS.

 TF  Micro SD, Dosya sistem formatları: FAT 32, FAT, NTFS, 32 GB desteği.
 DC  Dış çapı 5.5mm, İç çapı 2.5mm ; 19 V/3,42 A
 Standby Sarfiyatı  15 W
 Elektrik Tüketimi  45 W
 Adaptör

 Giriş: AC 100V - 240V, 50/60 Hz

 Çıkış: DC 19V / 3,42A

 Net Ağırlık  0,90 kg
 Ölçüler   232 x 132,8 x 40 mm
 Çalışma Sıcaklığı  0 - 35 C
 Çalışma Nem Oranı  0% - 85%
 Çalışılmış Sıcaklık  -30 - 50 C
 Çalışılmış Nem  0% - 85%
 Projeksiyon Tipi  Ön / Arka / Tavan / Ters Projeksiyon
 Dahili Hafıza  1+4 Gb TF Kart
 Desteklenen  Video  MPEG 1/2/4, H.265, MJPEG, VC1, RM/RMVB, MOV, FLV, MKV, DVIX, AVI
 Ses  MP3, WMA, MA4 (AAC)
 Fotoğraf  JPEG, BMP, PNG
 Yazı  Text 
 Garanti   Lamba dahil 2 yıl garanti