Aksesuarlar

»Projeksiyon Aksesuarları

Projeksiyon Perdeleri

a) Motorlu Projeksiyon Perdeleri

Motorlu Projeksiyon Perdeleri uzaktan kumandalı ve kablo buton kumandalı olmak üzere 2 modeldir. Uzaktan kumandalı modellerde perdenin yanına gitmeden oda içinde herhangi bir yerden perdenizi açıp kapayabilirsiniz. Kablolu kumanda modellerinde ise perdenin yanında bulunan buton ile perdeyi açma kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz

 

b) Storlu Projeksiyon Perdeleri

Storlu perde Özel polisilikon bazlı,ışık kırılmasını sağlayan özel bir üründen üretilmiştir.160 Derece yatay görüş açısı her yerden istenilen görüntüyü alabilir. Mükemmel ev sineması ve prezentasyon için 1.1 geri dönüşüm oranı saglar.Projektörünüzün verdiği değerleri aynen perdenizde görebilirsiniz.


Minumum ışık kaybı için Arkası siyah Karartma kullanılmıştır.Perdenin ön yüzündeki siyah kontrast çerçeve, sayesinde görüntüyü ayrı bir moda sokar ve izleyiciye seyir zevkini artırır.Minumum ışık kaybı için Arkası siyah Karartma kullanılmıştır.Perdenin ön yüzündeki siyah kontrast çerçeve, sayesinde görüntüyü ayrı bir moda sokar ve izleyiciye seyir zevkini artırır.Perdenin özel projeksiyon yüzeyi ile üretilmiş olması,görüntü kaynağından yansıtılan görüntünün çözünürlüğünün bozulmadan perdede görünebilmesini sağlar.Normal kumaşla üretilen perdelerde projeksiyonunuzdan aldığınız görüntü degerleri %50 oranında düşme kaydeder.Projeksiyon perdeniz arka tarafına ışık geçiriyorsa yansıttığınız görüntüde ışık gücü kaybına yol açıyor demektir.Projeksiyon cihazınızın ansi lümen değerinden tam olarak faydalanabilmek isityorsanız perdeniz arka tarafına ışık geçirmemelidir. 

 
c)Portatif Taşınabilir Perdeler